Alicia Keys’in son paylaşımı olay oldu

Ünlü şarkıcı, pazartesi günü yaptığı paylaşımda hiçbir şeyden korkmasaydı yamaç paraşütü yapabileceğini yazınca takipçilerinin sert eleştirileri ile karşılaştı.

Sosyal medya kullanıcıları şarkıcıya, İsrail-Hamas Savaşı göz önüne alındığında bu paylaşımın duyarsız olduğunu belirtti.Hamas, 7 Ekim Cumartesi günü İsrail’e karşı şimdiye kadarki en büyük saldırısını başlatmış ve bu saldırılar sırasında yamaç paraşütü kullanmıştı.
Tam adı Alicia Augello Cook olan Keys, pazartesi gecesi geç saatlerde gönderiyi sildi ve Instagram Hikayesi’nde kısa bir açıklama paylaşarak takipçilerine yamaç paraşütü ifadesinin çatışmayla tamamen alakasız olduğunu söyledi:“Daha önce paylaştığım gönderinin son dönemde yaşanan kayıplarla hiçbir şekilde ilgisi yoktu. Kalbim kırılıyor… Barış için dua ediyorum.”

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio