İrem Derici yeni sevgilisiyle poz verdi

Bir ay önce Atakan Işıktutan ile yollarını ayıran İrem Derici, Gökhan Fırat’la yeni bir aşka yelken açtı. Çiçeği burnunda aşıklar el ele poz vermeyi de ihmal etmedi.
İrem Derici yeni sevgilisiyle poz verdi! Bir ay önce Atakan Işıktutan ile yollarını ayırmıştıGüçlü sesi ve dobra yorumlarıyla adından söz ettiren İrem Derici, bir ay önce eski Survivor yarışmacısı Atakan Işıktutan ile8 aylık ilişkisini noktaladı. Derici, ayrılığın ardından fotoğrafçı Gökhan Fırat ile aşk yaşamaya başladı. Çiftten ilk el ele aşk karesi de geldi.

İrem Derici yeni sevgilisiyle poz verdi! Bir ay önce Atakan Işıktutan ile yollarını ayırmıştı

ROMANTİK POZ GELDİ

Haberlercom’da yer alan habere göre, 8,9 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabını aktif olarak kullanan İrem Derici, son olarak geçirdiği birkaç güne ait kareleri yayınladı. Derici’nin paylaşımında en dikkat çeken kare ise yeni sevgilisiyle el ele verdiği poz oldu.

Derici, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir yorumda sevgilisini etiketleyerek “Yazlarına, kışına talibim” demişti. Fırat ise Derici’ye “Söz seninim, gelirim en beterine” karşılığını vermiş şarkıcı da aşkını ilan ederek “4 mevsim sendeyiz sevgilim” cevabını vermişti.

Haber

İlginizi Çekebilir