Ezgi Mola doğum yaptı

Geçtiğimiz aylarda 4 yıllık sevgilisi Mustafa Aksakallı ile nikah masasına oturan Ezgi Mola, ilk bebeğini kucağına aldı. Mola’nın dün akşam doğum yaptığı öğrenildi. 
Ezgi Mola doğum yaptı! Bebeğin adı...Geçtiğimiz aylarda 4 yıllık sevgilisi Mustafa Aksakallı ile nikah masasına oturan Ezgi Mola, ilk bebeğini kucağına aldı. Mola’nın dün akşam doğum yaptığı öğrenildi.

Son olarak Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterini canlandıran güzel oyuncu Ezgi Mola, geçtiğimiz aylarda iş insanı Mustafa Aksakallı ile nikah masasına oturdu. Nikahtan kısa bir süre sonra hamilelik müjdesi veren çift, oğullarını kucaklarına aldı.DÜN AKŞAM DOĞUM YAPTIHamileliği öğrendikten sonra reklam çekimi dışında bir projede yer almayı tercih etmeyen Ezgi Mola, bu süreçte evde bol bol dinlendi. Instagram hesabından kendisini merak eden takipçilerine “Doğurmadım” diyerek sürekli durum bildirimi yapan Mola, dün akşam saatlerinde bebeğini kucağına aldı.BEBEKLERİNİN ADI CAN MI OLACAK?Ezgi Mola’nın yakın arkadaşı Merve Dizdar, çiftin bebeklerine Can adını vereceklerini ağzından kaçırmıştı.”Can bizim canımız olacak. Bize en büyük hediye. Çevresinde onu çok seven insanlar olacak. Adı Can olacak ama kim koydu bilmiyorum onu Ezgi’ye sorun” demişti.

Haber

İlginizi Çekebilir