Siyasette özlediğimiz manzara. CHP’li Soyer AK Partili Dağ’ın adaylığını tebrik etti, Dağ da Soyer’e teşekkür etti

CHP’li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ’ı tebrik etti. Dağ da Soyer’e “Sayın Tunç Soyer Beyefendi’ye güzel dilek ve temennileri için teşekkür ediyor, İzmir için güzel bir seçim dönemi olmasını diliyorum.” karşılığını verdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Ticaret Odası Congresium’da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı’nda aralarında Ankara ve İzmir’in de olduğu 17’si büyükşehir toplamda 48 belediye başkan adayını açıkladı.

Erdoğan açıkladı… İzmir Adayı Hamza DağAK Parti’nin 31 Mart yerel seçimlerinde İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ oldu.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer sosyal medya hesabından Hamza Dağ’ı tebrik etti.

Soyer açıklamasında, “İzmir’de temas halinde çalıştığımız Adalet ve Kalkınma Partisi eski milletvekili Sayın Hamza Dağ’ı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olması nedeniyle tebrik ediyor, hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum” ifadelerine yer verdi.

DAĞ: TEŞEKKÜR EDİYORUM

Dağ da Soyer’e sosyal medya hesabından “Sayın Tunç Soyer Beyefendi’ye güzel dilek ve temennileri için teşekkür ediyor, İzmir için güzel bir seçim dönemi olmasını diliyorum.” karşılığını verdi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio