Ünlü oyuncu Burcu Biricik’ten müjde! Anne oluyor

Bir süredir ekranlardan uzak olan güzel oyuncu Burcu Biricik, 3.5 aylık hamile olduğunu açıkladı. İlk kez anne olacak olan Biricik’in bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.

Ünlü oyuncu Burcu Biricik'ten müjde! Anne oluyor
Son olarak Camdaki Kız dizisinde “Nalan” karakterine hayat vermiş olan güzel oyuncu Burcu Biricik ile reklamcı Emre Yetkin 2014 yılında dünya evine girdi. Mutlu evliliğini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Burcu Biricik ile Emre Yetkin’den müjdeli haber geldi.

Habere göre, Burcu Biricik’in 3.5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. İlk kez anne olacak olan Biricik’in bebeğinin cinsiyeti de belli oldu. Kız çocukları olacak olan Burcu Biricik ile Emre Yetkin bebeklerine ne isim vereceklerini henüz belirlemedi.

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan Burcu Biricik, gazetecilerin “Sektöre küskünlük var mı?” sorusuna “Yok canım… Öyle bir durum söz konusu değil. ‘Daha iyisi ile nasıl döneriz?’ çabasındayım. Onun için de biraz dinlenmek lazım” yanıtını vermişti.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio