Mustafa Vehbi Koç vefatının 8. yıldönümünde de unutulmadı

21 Ocak 2016 tarihinde aramızdan ayrılan sevgili Mustafa V. Koç, vefatının yıl dönümünde Zincirlikuyu’daki aile kabristanında düzenlenen bir törenle anıldı. Koç’un zamansız vedası, sevenleri tarafından hala büyük bir özlemle hatırlanıyor. Törende, ailesi, dostları ve sevenleri bir araya gelerek Koç’un hayatına ve başarılarına duydukları saygıyı bir kez daha ifade ettiler. Mustafa V. Koç, iş dünyasındaki etkisi, liderliği ve sosyal sorumluluk projelerine olan katkılarıyla anılmaya devam ediyor.

Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu yaptığı konuşmada, “Mustafa Bey’i ebediyete uğurlayışımızın 8’inci yıl dönümünde bir aradayız. Güler yüzü, merhameti ve hayat dolu mizacıyla, tanıştığı herkesin kalbinde iz bırakan Mustafa Bey’e erken veda etmenin derin üzüntüsünü hâlâ içimizde hissediyoruz. Vizyoner, iyimser ve vicdanlı kişiliğiyle Mustafa Bey, Topluluğumuzun ve ülkemizin gelişmesine katkıda bulunan örnek bir liderdi. Meseleleri sadece aklıyla değil, vicdanıyla da tartar; kararlarıyla çevresindekilere güven ve ilham verirdi. Samimiyeti, alçakgönüllülüğü ve çok yönlü kişiliği sayesinde onunla hiç tanışmamış insanların dâhi saygısını ve sevgisini kazandı. Tüm bu güzel özelliklerini yüzümüzde bir tebessümle yâd ettiğimiz Mustafa Bey’in kıymetli hatırasını sonsuza dek yüreğimizde taşıyacağız ve yaşatacağız” dedi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio