Anadolu Ateşi, 25. Yılını Dev Kadroyla Beşiktaş Stadyumu’nda Kutluyor

Dünyanın sayılı dans toplulukları arasında yer alan Anadolu Ateşi, 25. yılını muhteşem bir görsel şölen ile kutlayacak. 2 Haziran’da Beşiktaş Stadyumu’nda gerçekleşecek gösteride Anadolu Ateşi, 500 kişilik dev kadroyla unutulmaz bir şov sunacak. Yaklaşık 500 kişiden oluşan dev kadroluk gösteride tam anlamıyla görsel bir şölen yaşanacak. Gösteri, Anadolu’nun binlerce yıllık kültür ve tarih mozağinin barışla harmanlanan ateşini yaktığı sahnesinde izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

25. yaşını 500 kişilik dev bir kadroyla kutlayacak! Anadolu Ateşi 2 Haziran'da Beşiktaş Stadyumu’nda özel bir gösteri yapacakHalk danslarını bale, modern dans ve dansın diğer disiplinleriyle sentezleyerek dünya standartlarında bir proje olan ve bugüne kadar 109 ülkede 50 milyon seyircinin izlediği Anadolu Ateşi, Türk dans tarihine geçecek bir gösteriye hazırlanıyor.

25. yaşını 500 kişilik dev bir kadroyla kutlayacak! Anadolu Ateşi 2 Haziran'da Beşiktaş Stadyumu’nda özel bir gösteri yapacak

BWO Entertainment & Dolmabahçe AŞ. iş birliği ile Beşiktaş Stadyumu’nda düzenlenecek gösteri, sanatseverlere unutulmaz anlar yaşatacak.

25 yıldır dünyanın birçok ülkesinde ve Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm gösterilerinde dakikalarca ayakta alkışlanan Anadolu Ateşi, 25 yıla özel sürprizleriyle sahne alacak.
Beşiktaş Stadyumu’nda binlerce kişinin izleyeceği gösteride, Anadolu Ateşi, bugüne kadarki en kalabalık kadrosuyla sahne alacak.

25. yaşını 500 kişilik dev bir kadroyla kutlayacak! Anadolu Ateşi 2 Haziran'da Beşiktaş Stadyumu’nda özel bir gösteri yapacak - Resim : 2

Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan’ın önderliğinde 1999 yılında kurulan Anadolu Ateşi bugüne kadar 109 ülkede, 285 şehirde gerçekleştirdiği 8500 gösteri ile dünya çapında büyük bir izleyici kitlesi kazandı. 25 yıl boyunca 50 milyon sanatsevere ulaşarak, Doğu ile Batı kültürlerinin buluşmasını hedefleyen, evrensel barış mesajları veren bir dans portresi olarak adından başarıyla söz ettirdi.

25. yaşını 500 kişilik dev bir kadroyla kutlayacak! Anadolu Ateşi 2 Haziran'da Beşiktaş Stadyumu’nda özel bir gösteri yapacak - Resim : 3

Haber

İlginizi Çekebilir