Gomez, bir süredir birlikte olduğu Benny Blanco’lu paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Ünlü oyuncu, Instagram hikayesinde bir battaniyenin altında çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak “Seninle sabahlar” diyerek Blanco’yu etiketledi. Gomez, ilk defa ünlü rapçi ile ilişkisinden paylaşımlar yapmıyor. Aralık 2023’te altı aydır beraber olduklarını doğruladıktan sonra, sosyal medyada Blanco ile öpüşürken ve sarılırken fotoğraflarını paylaştı.

Justin Bieber ile uzun süren çalkantılı ilişkisiyle tanınan Gomez, daha önce verdiği bir röportajda hem kendine saygı duyan hem de açık iletişimi teşvik edecek bir ilişki aradığını söylemişti:

“Seni dinleyebilecek ve seninle ilgilenebilecek birini bulmak çok zor, ama biliyorum ki bu gerçekleştiğinde harika olacak.”

Yıldız, kendisinin ve 35 yaşındaki Blanco’nun arkadaş olduğunu açıkladıktan sonra çifte yakın bir kaynak, Entertainment Tonight’a Gomez’in onun yanında güvende hissettiğini söyledi:

“Benny harika bir iletişimci, Selena’ya karşı dürüst ve açık ve onu dinliyor. Saygılı biri, bir oyuncu değil ve bu, ilgi ya da şöhret için değil. O bunların hiçbirini umursamıyor ve Selena bunu görüyor ve ona gerçekten güveniyor.”

Çift, ilk defa Emmy Ödülleri’nde beraber göründü. Gomez, Blanco’yu rol arkadaşları Steve Martin ve Martin Short ile de tanıştırdı.