Hande Erçel cesur tarzıyla sosyal medyayı salladı

Uzun zamandır Hakan Sabancı ile birlikte olan ve bu aşkla gündemden düşmeyen Hande Erçel, Paris Moda Haftası’na katıldı. Hande Erçel’in süper mini şortu ve derin göğüs dekoltesi  sosyal medyayı salladı.

Uzun zamandır Hakan Sabancı ile birlikte olan ve bu aşkla gündemden düşmeyen Hande Erçel, Paris Moda Haftası’na katıldı. Hande Erçel’in süper mini şortu ve derin göğüs dekoltesi  sosyal medyayı salladı.

Hakan Sabancı ile yaşadığı ilişkiyle herkesi şaşırtan ve sosyal medya paylaşımlarıyla da gündemden düşmeyen oyuncu Hande Erçel, Paris Moda Haftası’nda boy gösterdi.

Balmain defilesine katılan 30 yaşındaki Hande Erçel, cesur tarzıyla sosyal medyayı tam anlamıyla salladı. Defile için Balmain 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonundan bir elbise tercih eden Erçel, hayranlarının beğeni dolu yorumlarını aldı.

Hande Erçel, Paris Moda Haftası’ndan görüntüleriyle pek çok kişinin eleştirisine de maruz kaldı. Göğüs dekoltesi gözlerden kaçmayan ünlü isim için “Doğal yerin kalmadı”, “Arzu Sabancı sinirlenecek”, “Dekoltenin de sınırı var” yorumları yapıldı.

Haber

İlginizi Çekebilir