Ebru Polat’tan tükenmişlik sendromu ile ilgili çarpıcı açıklamalar

“Bugün hastanede atı bayıltacak dozda ilaçlar içeren bir serum yememe rağmen uyumadım. Ki günlerdir alerji ve astım sebepli uyku yapan ilaçlar da içiyorum. Aralıksız öksürmekten karın kaslarımın nasıl acıdığını, alerjiden gözümün ve damağımın nasıl kaşındığını tarif edemem.”
“Üzerine kilometrelerce yol yapıp sete gidip çalıştım. O da tamam. Eve döndüm. Yine ilaçlar… Dedim çok, pis sızarım hocam. Öksürük krizi gelmeden burnum tıkanmadan, boğazım kurumadan. Ama yoook! Öyle duygulara izin yok!”
KİMİN İŞİ BU KADAR KONUŞULUYOR

‘KİMİN İŞİ BU KADAR KONUŞULUYOR?’ 

“İş zor değil, yoğunluk zor değil, insanlar zor. Multitask (çoklu görev) olmak kendimi tanımlamayı en sevdiğim şeydi, şimdi ise ruhumun en büyük düşmanı… Herkesin bir teorisi var olmam gereken kişiyle ve sıkıntılarımla alakalı, en büyük sebep de mesleğim! Hayatım çok kolay, ışıltılı pırıltılı (ne demekse), para ve lüks içinde falan olmalıymış kesin. Sahi kimin işi bu kadar konuşuluyor? Ben başka şeyler konuşamayacak mıyım hiç? Sağlık sorunlarına da inanmıyorlar…”

‘BEN HERHANGİ BİR SENDROMA YAKALANDIM DEMEDİM’ 

Bu açıklamasının üzerine tükenmişlik sendromuna yakalandığı düşünülen Uzman, bir açıklama daha yaparak; “Ben, herhangi bir sendroma yakalandım falan demedim. Şu kendine magazin hesabı diyen, kim olduğu ne idüğü belirsiz, başkalarının hayatı üzerinden bir de yalanla para kazanan sitelere inanmaktan vazgeçin lütfen. Teşekkürler” ifadelerini kullanmıştı.

Güzel oyuncunun magazin gündemini meşgul eden bu açıklamaları, Aramızda Kalmasın programına da konu oldu.
Programın bugünkü konuğu Ebru Polat oldu. Polat, Uzman’ın durumuyla ilgili şöyle konuştu:”Kışın ben de bunları yaşadım, dünyanın durumundan dolayı. Savaşlar, ölen çocuklar, hayvanlar beni kötü etkiledi. Ama bu şımarıklık! Çocuklarına süt alamayan aileler var. İnsanlar sabahtan akşama kadar çalışıp evlerine para götürmeye uğraşıyor. “

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio