Serdar Ortaç içini döktü

Son dönemde TikTok hesabından gündem olan açıklamalar yapan ve geçtiğimiz haftalarda sahneye sarhoş bir şekilde çıkan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, canlı yayın açarak içini döktü. 15 milyon TL borç ödeyen Ortaç, “Her şeyimi kaybettim, evim yansa umurumda olmaz” dedi.

Serdar Ortaç içini döktü: Her şeyimi kaybettim. Sahneye sarhoş çıkmıştı

Son dönemde TikTok hesabından gündem olan açıklamalar yapan ve geçtiğimiz haftalarda sahneye sarhoş bir şekilde çıkan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, canlı yayın açarak içini döktü. 15 milyon TL borç ödeyen Ortaç, “Her şeyimi kaybettim, evim yansa umurumda olmaz” dedi.

Sosyal medyada açtığı canlı yayınlara alkollü çıkan ve bu nedenle eleştirilen Serdar Ortaç, Harbiye’deki sahnesine de sarhoş çıktı.

“KAYBEDECEK BİR ŞEYİM YOK”

Daha önce de borçlarının belini büktüğünü ve 15 milyon TL ödediğini söyleyen Ortaç, Instagram hesabından açtığı canlı yayında “Her şeyimi kaybettim. Sağlığımı da kaybettim. Babam, kardeşim, gitaristim öldü. Bunların hepsi beş sene içerisinde oldu. Boşandım. O en hafifi. Kaybedecek bir şeyim yok yani. Magazinde ne dedikleri önemli değil. Dönüp evim yansa bakmam yani… Hata yaptığımı biliyorum ama… İçmezsem hata yapmam” dedi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio