Galatasaray şampiyon oldu Wanda Nara yine hızını alamadı

Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamalarına Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara’nın paylaşımları damgasını vurdu. Şampiyonluk sonrası hızını alamayan Nara, peş peşe yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı salladı.

Galatasaray’ın 24.şampiyonluğunun mimarlarından biri Arjantinili yıldız Mauro Icardi oldu. 25 golle de sezonu gol kralı olarak kapatan Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamalarına da, damgasını vurdu.

Galatasaray şampiyon oldu, Wanda Nara hızını alamadı: Paylaşımlar üst üste geldi! - Resim : 1PEŞ PEŞE PAYLAŞIMLAR 

Şampiyonluk sonrası hızını alamayan Nara, peş peşe yaptığı paylaşımlarla çok konuşuldu. Nara takipçilerini adeta paylaşım yağmuruna tuttu.

Galatasaray şampiyon oldu, Wanda Nara hızını alamadı: Paylaşımlar üst üste geldi! - Resim : 2

Çekişmeli geçen bir sezonun ardından son haftada Galatasaray, Konyaspor’u 3-1 mağlup etti ve şampiyon oldu. Karşılaşmanın ardından ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Galatasaray’ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi, yaptığı uyku hareketiyle ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Galatasaray şampiyon oldu, Wanda Nara hızını alamadı: Paylaşımlar üst üste geldi! - Resim : 3

“Bir cevap niteliğindeydi. Biliyorsunuz futbol dışında sezon boyuncu birçok faktörle mücadele etmemiz gerekti. Fenerbahçe başkanının, bizim kulübümüzün başkan vekili ile ilgili bazı sözleri vardı. Her fırsatta bizim hakkımızda kötü laflar edildi. Biz de sahada kendimizi gösterdik.” dedi.

Galatasaray şampiyon oldu, Wanda Nara hızını alamadı: Paylaşımlar üst üste geldi! - Resim : 4

Bütün gece süren şampiyonluk kutlamalarına ise Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara damgasını vurdu. Sarı-kırmızılıların şampiyonluğu sonrası Nara, yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı salladı. Eşi Mauro Icardi’nin maç sonu röportajını paylan Nara “Bir şampiyonluk daha, sezonun golcüsü ve herkesin idolü” notunu düştü.

Galatasaray şampiyon oldu, Wanda Nara hızını alamadı: Paylaşımlar üst üste geldi! - Resim : 5

Wanda Nara, en az sarı-kırmızılı camianın gönlünü fetheden eşi Icardi kadar magazin manşetlerinin vazgeçilmez ismi oldu.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio