Mustafa Sandal’dan romantik paylaşım

2022’de Melis Sandal ile dünyaevine giren Mustafa Sandal, evliliklerinin ikinci yılını kutladı. Ünlü popçu, eşine olan aşkını dile getirdi.

Mustafa Sandal, Sırp şarkıcı Emina Jahovic’le 2008’de hayatını birleştirmiş, oğulları Yaman ve Yavuz’un annesiyle 2018’de yollarını ayırmıştı. Popçu, sosyetik güzel Melis Sütşurup ile iki yıl aşk yaşadıktan sonra 3 Mart 2022 tarihinde Türkiye’nin Roma Büyükelçiliği’nde nikâh masasına oturmuştu.

Mustafa Sandal'dan romantik paylaşım! Seninle zaman durdu

“GÜN DÖNÜMÜ KAFASINDAYIM”

54 yaşındaki şarkıcı, evliliklerinin ikinci yılını kutladı. Mustafa Sandal, nikâh günü çekilen fotoğrafı, “Seninle bende zaman durdu. Hani kaç yıl oldu, vallahi yıl dönümünden çok, sayende gün dönümü kafasındayım. Aşkın, sevgin yanımda olduğu müddetçe hep mutlu ve huzurluyum. Benim en yakın dostum, arkadaşım, aşkım evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun” mesajını yazdı.

Mustafa Sandal'dan romantik paylaşım! Seninle zaman durdu - Resim : 2

“YANIMDA OLDUĞUN İÇİN MİNNETTARIM”

Melisa Sandal ise ellerinde ‘aile cüzdanı’ ile verdikleri romantik kareye, “İki yıl önce bugün, hayatlarımızı birleştirdik ve birlikte büyüyen sevgimizin her anını çok sevdim. Altı yıldır yanımda olduğun için minnettarım. Daha nice yılları birlikte geçireceğimiz için heyecanlıyım. Seni seviyorum” notunu düştü.

Mustafa Sandal'dan romantik paylaşım! Seninle zaman durdu - Resim : 3

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio