Kızım saf bir mutluluk

Geçtiğimiz sene yedinci kez baba olduğunu açıklayan Robert De Niro, uzun süre gündemden düşmemişti. Oscar ödüllü oyuncu Robert De Niro’nun minik kızı Gia, birinci yaşına bastı. Gia’ya düzenledikleri parti hakkında konuşan aktör, kızından sevgi dolu sözlerle bahsetti.

Oscar ödüllü usta aktör Robert De Niro geçtiğimiz mayıs ayında yedinci kez baba olduğunu duyurmuştu. Yıldız oyuncu, Tribeca Film Festivali’ne çocuğunun annesi Tiffany Chen (45) ile katılmış ve ilk kez bir etkinlikle birlikte görüntülenmişti.

Daha önce 79 yaşında baba olmanın nasıl bir his olduğu hakkında konuşan oyuncu “Harika hissediyorum” demişti. Diğer çocuklarını da minik kızıyla tanıştıran ünlü isim, kızından sevgi dolu sözlerle bahsetmişti.

‘UZUN SÜRE ETRAFTA OLMAK İSTİYORUM’

79 yaşında baba oldum, harika bir his. Ona baktığımda dert ettiğim her şey uçup gidiyor. Büyüdükçe nasıl olur bilmiyorum ama düşünüyor, her şeyi gözlemliyor ve izliyor. İnanılmaz bir şey. Bunun tadını çıkarmak için olabildiğince uzun süre etrafta olmak istiyorum.

Robert De Niro 79 yaşında baba olmuştu Kızım saf bir mutluluk

‘HİÇBİR YARGILAMA YOK’

Kendisi 80, kızı ise 1 yaşına basan Robert De Niro; kızının doğum gününde People’a konuştu. Minik kızına doğum günü partisi yaptıklarını anlatan De Niro, şu ifadeleri kullandı:

“Kızımın küçük bir pastası vardı, çok güzeldi, tatlıydı. Kızım saf bir mutluluk! Hiçbir yargılama yok, bu sadece saf bir mutluluk.”

Robert De Niro 79 yaşında baba olmuştu Kızım saf bir mutluluk

ALTI ÇOCUĞU DAHA VAR

Usta oyuncu aynı zamanda ilk eşi Diahnne Abbott ile paylaştığı 56 yaşındaki Drena ve 47 yaşındaki Raphael’in, eski kız arkadaşı Toukie Smith ile ilişkisinden dünyaya 28 yaşındaki ikizleri Julian ve Aaron’ın ve eski eşi Grace Hightower’dan dünyaya gelen 25 yaşındaki Elliot ve 12 yaşındaki Helen’ın da babası.

Öte yandan Robert De Niro, geçtiğimiz haftalarda da kızı için “Beni koşulsuz seven tek kişi. Hiçbir koşul, hiçbir eleştiri yok” şeklinde konuşmuştu.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio