İki isim kesin olarak bizle kalıyor

Süper Lig’de üst üste ikinci şampiyonluğunu kazanan ve önümüzdeki sezon için de 25. şampiyonluğunu hedefleyen Galatasaray’da, Okan Buruk için yarın imza töreni düzenlenecek.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Okan Buruk için yapılacak imza töreninin 11:00’de başlayacağı ve Dursun Özbek eşliğinde Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde gerçekleşeceği ifade edildi.

Galatasaray ile yeni sözleşme imzalamaya hazırlanan Okan Buruk, GS TV’ye iç transferde yaşanan gelişmeler hakkında önemli açıklamalar yaptı. Mauro Icardi hakkında çıkan haberlere değinen Okan Buruk, ”Bugün Icardi ile konuştum. Keyfi çok iyi. Mutlu. Ailesiyle beraber. Önümüzdeki hafta Arjantin’e gidecek. Ondan sonra Temmuz’da bizimle birlikte kampa katılacak” dedi.

Barış Alper Yılmaz hakkında da açıklamalarda bulunan Buruk, ”Barış Alper bu sezon da bizimle olacak. Onunla devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio