Serdar Ortaç aylık masrafını açıkladı

1990 ve 2000’li yılların en popüler sanatçılarından biri olan Serdar Ortaç, kumar ve sağlık sorunları ile gündeme gelmişti. Yaptığı bir canlı yayında ise artık zengin olmadığını belirten Ortaç, bu açıklamanın ardından aylık toplam harcamalarını da paylaştı.

Sosyal medyada sık sık canlı yayın açmaya başlayan ve dönem dönem yaptığı açıklamalarla magazin gündeminde yer alan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor.

“ARTIK ZENGİN DEĞİLİM, AYLIK MASRAFIM 500 BİN TL”

Ünlü isim, son olarak yaptığı canlı yayında bu kez takipçilerine artık zengin olmadığını belirtti. Aylık masrafının 500 bin TL olduğunu belirten Ortaç, şu ifadeleri kullandı:

“Eskiden zengindim, şimdi değilim. Aylık masrafım 500 bin lira. 11 kişi var ofiste, 22 kişi müzisyen. Onlara nasıl bakacağım?”

SERDAR ORTAÇ KİMDİR? 

Serdar Ortaç, Türk pop müziğinin en popüler ve üretken isimlerinden biridir. 20 yılı aşkın süredir müzik piyasasında olan Ortaç, şarkıları, albümleri ve sahne performanslarıyla milyonlarca hayrana ulaşmıştır. Ortaç, müzik hayatına 1990’ların başında başladı. İlk albümü “Aşk İçin” 1994 yılında piyasaya çıktı ve büyük bir başarı elde etti. “Karabiberim” şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan Ortaç, bu albümden sonra “Gamzelim”, “Yaz Yaz Yaz”, “Asrın Hatası”, “Gülümse”, ve “Kara Kutu” gibi birçok hit albüme imza attı.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio