Survivor finalinde gerginlik

Ogeday Girişken’in şampiyon olduğu Survivor All Star finalini izlemeye gelen eski yarışmacılardan Yasin Obuz, kendisine canlı yayında ‘Gevşek ve şuursuz’ diyen Hanzade ile yüzleşti.

Ogeday Girişken’in şampiyon olduğu Survivor All Star finalini izlemeye gelen eski yarışmacılardan Yasin Obuz, kendisine canlı yayında ‘Gevşek ve şuursuz’ diyen Hanzade ile yüzleşti.

Yasin Obuz, Survivor All Star’dan elendikten sonra kendisi hakkında Hanzade Durmuş’un söylediği “gevşek ve şuursuz” sözlerine sert tepki göstermişti.

SURVİVOR FİNALİNDE GERGİNLİK

Survivor finali için canlı yayın programına katılan Yasin, orada Hanzade ile karşılaşınca yanına gidip olanlar hakkında sunucuyla yüzleşti.

Yasin Obuz, “Şu anda arkamdan sallayan aynı zamanda şuursuz diyen hanımefendi ile birlikteyiz. Olayı açıkladı” dedi ve sosyal medya hesabından Hanzade’yi gösterdi.

“AÇIKLANACAK BİR ŞEY YOK”

Hanzade de “Açıklanacak bir şey yok arkandan sallamadım 80 milyonun önünde bir yorum yaptım. Şuursuz duran bazı hareketleri oldu dedim şuursuz demedim. Ben dediklerimin arkasındayım.” dedi.

Yasin aldığı cevap ile ateş püskürdü ve “Sen o masayı hak etmiyorsun bence. Sen, yaşlı dayı ve Furkan o masada olmayı hak etmiyorsunuz” diye konuştu.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio