Arda Güler’in bu görüntüsü olay oldu TFF’den anında açıklama geldi

Arda Güler ile ilgili bir video büyük tepki toplamıştı. Görüntülerde Teknik Direktör Montella’nın Arda’ya yönelik tavrı sosyal medyada büyük yankı uyandırınca, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yazılı bir açıklama yaptı.

Çekya maçı öncesi antrenmanında Arda Güler, as takımla çalışmak için yelek giydiği esnada Teknik Direktör Montella’nın Arda’nın elinden yeleği aldığı ve ayırdığı görüntüler büyük tepki toplamıştı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) bu akşamki idman sırasında Arda Güler’le ilgili kameralara yansıyan görüntülere dair açıklama yayımladı.

Arda Güler'in bu görüntüsü olay oldu TFF'den anında açıklama geldi. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan Vincenzo Montella ve Arda Güler açıklaması

TFF’nin açıklaması şöyle:

“A Millî Takımımızın bu akşam gerçekleştirilen antrenmanı sırasında, televizyon kameralarına yansıyan görüntüler üzerine yorum yapılarak oluşturulmuş bir video, sosyal medya mecraları üzerinden dolaşıma sokulmuştur.

Antrenman öncesinde millî futbolcumuz Arda Güler’in kasığındaki ağrı nedeniyle, Çekya maçına kendisini en sağlıklı şekilde hazırlayabilmek adına, bireysel çalışma yapması konusunda teknik heyetimiz ve oyuncu arasında fikir birliğine varılmıştır.

İlgili videoda görülen çalışma, Arda Güler için belirlenen kapsamda olmayıp, millî futbolcumuz daha sonra koruyucu amaçlı lineer çalışmasına yönlendirilmiştir.

Kalbi Türk Millî Takımı için atan sağ duyulu vatandaşlarımızın bu tür içeriklere itibar etmemesi gerektiğini önemle hatırlatırız.”

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio