Çağatay Ulusoy teknede

İçerde dizisinde birlikte rol alan oyuncular Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın, uzun bir süre aşk yaşamış ikilinin evlenmesi beklenirken ayrılık haberi gelmişti.
BODRUMDA KEYİF

BODRUM’DA KEYİF

Gözlerden uzak olmaya çalışan yakışıklı oyuncu son dönemde özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Ekranlara uzun süre sonra dönen ve Kübra dizisiyle de adından söz ettiren Ulusoy şu sıralar tatilde.a

MANZARAYA DALDI

MANZARAYA DALDI

Şimdilerde tatilin keyfini çıkaran Ulusoy konakladığı otelin iskelesinde bir yakınıyla görüntülü konuşma yaptı. Daha sonra kimsenin olmadığı bir yere geçen ünlü isim bir süre manzarayı izledi.

FOTOĞRAF İSTEKLERİNİ KABUL ETTİ

FOTOĞRAF İSTEKLERİNİ KABUL ETTİ 

Şortun üstüne giydiği beyaz sweatshirt ve terlikleriyle bir süre iskelede dolaşan oyuncu kendisini almaya gelen botla oradan ayrıldı. Oyuncu otelden ayrılmadan önce hayranlarının fotoğraf isteğini geri çevirmedi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio